Get Adobe Flash player
02 Temmuz 2020

Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Dünya Genelinde Kaliteli Lisan Okulları

egitim

Rekabetin çok üst düzeyde olduğu günümüz ortamında, başarı için ileri düzeyde yabancı dil bilgisi bir gereklilik haline gelmiştir. Hedeflerimiz arasında ister ana dili ingilizce olan bir ülkede üniversite eğitimi almak ister ülkemizdeki akademik kurumlardan birisinde eğitiminize devam etmek isterse profesyonel kariyerinizde bir adım önde olmak olsun geleceğiniz için yabancı dil eğitimi çok önemli bir yatırımdır.

Uluslararası eğitim amacınız, ne olursa olsun güvenebileceğiniz bir kurum seçmek isteyeceksiniz. Bu konuda rehberiniz AVEC neden olmasın.

Mükemmel Müşteri Hizmetleri

Program boyunca sorularınız ne olursa olsun; gezi için bavulunuza ne koyacağınızdan, örneğin, Sidney'e yapmayı planladığınız bir gezi programının ne kadar mal olacağına, ya da İngiltere'de bir üniversiteye girmek konusunda size yön göstermeye kadar bilgili ve aynı zamanda arkadaş canlısı kadromuz size yardımcı olup sizi hazırlayacaklardır.

En İyi Sosyal Hayat

boston3Hangi AVEC okulunu seçerseniz seçin, eğlence yüklü sosyal aktiviteleri içeren haftalık programlar, her zevke uygun gezi ve spor aktiviteleri bulacaksınız. Bu da bir taraftan dil yeteneklerinizi geliştirirken bir yandan da yaşadığınız yeni ülkeyi tanıma ve birçok farklı ulustan arkadaşlarınızla eğlenme fırsatı bulabileceğiniz anlamına gelir.

Çok Çeşitli Konaklama Olanakları

Ülkemizden uzakta aldığınız dil eğitiminden en çok verimi alabilmek için kendinizi evinizde hissetenizin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı her okulda size yaşamanız için doğru yeri, bu aile yanı konaklama, apartman dairesi ya da yurt şeklinde olabilir, bulmakla görevli bir konaklama sorumlusu vardır. Hangi Konaklama seçeneğini seçerseniz seçin güneşin doğduğu andan battığı ana kadar öğrendiğiniz yeni dil becerilerini konuşturuyor olacaksınız!

Her Seviyede, Her Çeşit Kurslar

malta3AVEC'in temsil ettiği okulların her birinde bütün seviyelerde, başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar, çok çeşitli program olanakları sunulmaktadır. Programlar 2 haftadan 52 haftaya kadar uzayabilir ve başlangıç tarihleri her hafta başı olarak belirlenmiştir. Hedefleriniz ne olursa olsun ve bunların farkına ne zaman ve nerede varırsanız varın, AVEC'de size uyan bir program vardır.

Kaliteye Olan Bağlılık

Temsil ettiğimiz kurumların eğitiminin ve öğrencilerine sundukları olanakların kalitesine sıkı sıkıya bağlıyız. İngiltere'de British Council, ABD'de ACCET, Avustralya'da NEAS, Yeni Zelanda, Kanada ve İrlenda'da da devlet kurumları tarafından tanınıyor olması öğretim methodlarının, okullarımızın, öğrencilerimize içinde bulunduğu koşulların en iyi standartlarda olduğunun garantisidir.

Dünya Çapında Merkezler

Fransa, Malta, Avustralya ve Yeni Zelanda, İngiltere, İskoçya ve İrlanda, ABD ve Kanada... Kaliforniya'nın görkeminden Londra'nın heyecanına ve Sidney'deki hayat tarzına kadar AVEC dünyanın en gözde mekanlarından bazılarında 17 tane okulu temsil etmektedir.

Eğitimde Tecrübe

Yurtdışı dil eğitiminde AVEC tanınmış eğitim kurumlarıyla çalışmaktadır. Denenmiş ve test edilmiş öğretim metodlarının başarımıza katkısında, uzman öğretmenler hiç şüphesiz en önemli kaynaklarımızdır. Öğretim görevlilerimiz cana yakın, ilgili ve ilham verici yaklaşımlarıyla kurs boyunca maksimum düzeyde ilerlemenizi sağlayacaklardır.